close
close
close

Sıkça sorulan sorular

Sıkça sorulan sorular Alcoa Wheels

SORULARINIZ CEVAPLANDI.

Teknik bilgiler Kaynaklar/ İndirmeler bölümünden indirilebilir.

Alcoa Wheels Satış ve Filo Yöneticilerimizden biriyle iletişime geçmek için İletişim sayfasını ziyaret edin.

Sorularınız için burada listelenen size en yakın Alcoa® Wheels Distribütörü ile iletişime geçin.

Talebiniz kabul edildikten sonra size yeni bir jant gönderilecek. Teslim süresi konum, jantın tipi ve fabrikamızın fiili üretim planı gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Durum güncellemesi için e-posta (fleet@howmet.com) veya telefon (0808 2346 862) aracılığıyla Filo Servis Merkezi ile iletişime geçin.

Sunduğumuz temizleme talimatlarını okuyun ve videomuzu izleyin. Howmet ayrıca geniş bir Alcoa® Wheels markalı aksesuar ürün yelpazesi sunar. Daha fazla bilgi için broşürümüze başvurun.

Alcoa Wheels temizlik ve bakım ürünleri burada listelenen resmi Alcoa® Wheels Distribütörlerimizden satın alınabilir.

Filo Servis Merkezi bu talebi kabul etmeyeceği için hayır. Bu tür bir sorun yalnızca janta Dura-Bright® yüzey işlemi uygulanmışsa incelenecektir.

Uygun bakım hakkında daha fazla bilgi için temizlik broşürümüzü indirin. Alcoa Wheels temizlik ve bakım ürünleri burada listelenen resmi Alcoa Wheels Distribütörlerimizden satın alınabilir.

Lütfen resimdeki işaretli alana bakın. Rulo damga tarihi (AAGGYY) 6 haneli bir sayıdır. İlk 2 hane ayı, sonraki 2 günü ve son 2 yılı ifade eder. Ekteki örnek 30 Ağustos 2017 tarihinde üretilmiş bir jantı gösterir.

Destek için e-posta (fleet@howmet.com) veya telefon (0808 2346 862) aracılığıyla Filo Servis Merkezi ile iletişime geçin.

Öncelikle gelen kutunuzun yanı sıra istenmeyen ve önemsiz posta klasörlerinizi kontrol edin. Onay bildiriminin kayıt sırasında kullandığınız e-posta adresine gönderilmiş olması gerekir. Bildirimi yine de bulamıyorsanız talep durumunuzu kontrol edebilmeleri için Filo Servis Merkezi ile e-posta (fleet@howmet.com) aracılığıyla iletişime geçin.

Öncelikle gelen kutunuzun yanı sıra istenmeyen ve önemsiz posta klasörlerinizi kontrol edin. Onay bildiriminin kayıt sırasında kullandığınız e-posta adresine gönderilmiş olması gerekir. Bildirimi yine de bulamıyorsanız talep durumunuzu kontrol edebilmeleri için Filo Servis Merkezi ile e-posta (fleet@howmet.com) veya telefon (0808 2346 862) aracılığıyla iletişime geçin.

Dikkat! Asla elle yazılmış nakliye belgeleri kullanmayın. Yalnızca DHL elektronik biletleri kullanın. Sorun yaşanması durumunda Filo Servis Merkezi ile e-posta (fleet@howmet.com) veya telefon (0808 2346 862) aracılığıyla iletişime geçin.

<<Doğru DHL nakliye belgesi>>

Öncelikle DHL elektronik nakliye belgesini alıp almadığınızı kontrol edin. Bu, kayıt sırasında kullandığınız e-posta adresine gönderildi. Ayrıca istenmeyen ve önemsiz posta klasörlerinizi kontrol etmeyi unutmayın. Durum hakkında bilgi vermek için belgede belirtilen bölgesel DHL numarasını arayın. E-postada sağlanan DHL referans numarasına bakın.

Dikkat! Alcoa® Wheels bilet formunu yazdırın ve teslim alınmadan önce paketlenen janta uygun biçimde yapıştırın. Elle yazılmış belgelerden kaçının. Bunun mümkün olmadığı durumlarda 'Economy select (Ekonomi seçimi)' servisini seçin.

Herhangi bir onay bildirimi almadıysanız Filo Servis Merkezi ile e-posta (fleet@howmet.com) veya telefon (0808 2346 862) aracılığıyla iletişime geçin.

Talebiniz reddedildiyse incelememizi tamamen açıkladığımız garanti raporumuzu paylaşacağız. Talebinizin kabul edilmesi durumunda size ücretsiz olarak yeni bir jant gönderilecek. Tüm sorularınız için e-posta (fleet@howmet.com) veya telefon (0808 2346 862) aracılığıyla Filo Servis Merkezi ile iletişime geçin. Onay mektubunda belirtilen kayıt ID'sine bakın.

DHL'nin nakliye bilgilerini kayıt esnasında kullandığınız e-posta adresine göndereceğiz. Süreci her an takip edebilmeniz için bir takip bağlantısı içerecek.

Hayır, Filo Servis Merkezi reddedilen jantları iade etmeyecek veya parasını iade etmeyecektir. Masrafını kendiniz karşılamak suretiyle size iade edilmek üzere jantın teslim alınmasını ayarlayabilirsiniz. Jant garanti raporunun oluşturulma tarihinden itibaren 14 gün boyunca tesisimizde kalacaktır. 14 gün geçtikten sonra jantın teslim alınması için ayarlama yapmak artık mümkün değildir ve jant hurdaya çıkarılır.

Jantlar aşağıdaki adresten alınabilir:

Howmet-Köfém Ltd.: Verseci u. 1-15, H-8000 Székesfehérvár 

Would you like to view this content in another language?
English
close