close
close
close

Najczęściej Zadawane Pytania

Najczęściej Zadawane Pytania Alcoa Wheels

ODPOWIEDZI NA ZADAWANE PYTANIA.

Informacje techniczne można pobrać w sekcji Zasoby/ Materiały do pobrania.

Na stronie Kontakt znajdują się dane kontaktowe do menedżerów ds. sprzedaży i obsługi flot Alcoa® Wheels.

Prosimy o kontakt z najbliższym dystrybutorem felg Alcoa® Wheels wymienionym tutaj.

Jeśli wniosek reklamacyjny zostanie rozpatrzony pozytywnie, otrzymają Państwo nową felgę. Czas realizacji dostawy zależy od wielu czynników, takich jak lokalizacja, typ felgi i bieżący plan produkcyjny w naszej fabryce. Aby dowiedzieć się o statusie realizacji reklamacji, prosimy o skontaktowanie się z Centrum Serwisowym drogą mailową  (fleet@howmet.com) lub telefonicznie (+36-22-531841 od poniedziałku do piątku: 8.00-16.30 CET).

Prosimy o zapoznanie się z zaleceniami dotyczącymi czyszczenia felg i oglądnięcie video. Howmet ma również w swojej ofercie szeroki asortyment produktów do pielęgnacji felg. Więcej informacji znajduje się w broszurce.

Produkty Alcoa® Wheels do czyszczenia i pielęgnacji felg są dostępne w ofercie oficjalnych dystrybutorów produktów Alcoa, których dane kontaktowe znajdują się tutaj.

 

Nie, ponieważ Centrum Serwisowe nie przyjmie takiej reklamacji na felgi z aluminium szczotkowanego. Reklamacji podlegają tylko felgi w wykończeniu Dura-Bright®.

Więcej informacji o prawidłowej konserwacji felg znajduje się w ulotce dotyczącej czyszczenia felg. Produkty Alcoa® Wheels do czyszczenia i pielęgnacji felg są dostępne w ofercie oficjalnych dystrybutorów produktów Alcoa, których dane kontaktowe znajdują się tutaj.

Na zdjęciu zaznaczono umiejscowienie stempla na feldze. Data produkcji na stemplu składa się z 6 cyfr (MMDDRR). Pierwsze 2 cyfry oznaczają miesiąc, 2 kolejne dzień, a 2 ostatnie rok produkcji. Felga ze zdjęcia została wyprodukowana 30 sierpnia 2017 r.

Prosimy o skontaktowanie się z Centrum Serwisowym przez e-mail (fleet@howmet.com) lub telefonicznie (+36-22-531841 od poniedziałku do piątku: 8.00-16.30 CET).

Prosimy sprawdzić pozostałe foldery (usunięte, spam itd.) w skrzynce odbiorczej. Potwierdzenia są wysyłane na adres e-mail podany podczas rejestracji. Jeśli wciąż nie możecie Państwo znaleźć potwierdzenia, prosimy o kontakt mailowy z Centrum Serwisowym (fleet@howmet.com) w celu sprawdzenia statusu zgłoszenia.

Prosimy sprawdzić pozostałe foldery (usunięte, spam itd.) w skrzynce odbiorczej. Potwierdzenia są wysyłane na adres e-mail podany podczas rejestracji. Jeśli wciąż nie możecie Państwo znaleźć potwierdzenia, prosimy o kontakt mailowy z Centrum Serwisowym (fleet@howmet.com) lub telefonicznie (+36-22-531841 od poniedziałku do piątku: 8.00-16.30 CET).

Uwaga! Prosimy nie używać dokumentów przewozowych wypełnianych ręcznie. Należy używać wyłącznie listy przewozowe DHL wypełniane elektronicznie. W przypadku problemów prosimy o skontaktowanie się z Centrum Serwisowym drogą mailową (fleet@howmet.com) lub telefonicznie (+36-22-531841 od poniedziałku do piątku: 8.00-16.30 CET).

<<Correct DHL shipping document>>

Przede wszystkim należy sprawdzić, czy otrzymali Państwo od DHL e-mail z elektronicznie wypełnionym listem przewozowym. Listy są wysyłane na adres e-mail podany podczas rejestracji. Należy również sprawdzić, czy e-mail nie trafił do innych folderów w skrzynce odbiorczej (usunięte, spam itd.). Aby dowiedzieć się o statusie obsługi reklamacji, należy skontaktować się telefonicznie z DHL, dzwoniąc pod numer telefonu podany na dokumencie i powołać się na numer referencyjny podany w e-mailu z potwierdzeniem.

Uwaga! Otrzymany list przewozowy należy wydrukować i przykleić na odpowiednio zapakowaną felgę. Prosimy nie korzystać z dokumentów przewozowych wypełnianych ręcznie. W przypadku, gdyby nie było innej możliwości, należy skorzystać z usługi DHL Economy Select.

Jeżeli nie otrzymali Państwo potwierdzenia, prosimy o skontaktowanie się z Centrum Serwisowym drogą mailową (fleet@howmet.com) lub telefonicznie (+36-22-531841 od poniedziałku do piątku: 8.00-16.30 CET).

Jeśli wniosek reklamacyjny zostanie odrzucony, otrzymają Państwo z Centrum Serwisowego odpowiedź ze szczegółowym uzasadnieniem. Jeśli wniosek reklamacyjny zostanie rozpatrzony pozytywnie, otrzymają Państwo nową felgę. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z Centrum Serwisowym drogą mailową (fleet@howmet.com) lub telefonicznie (+36-22-531841 od poniedziałku do piątku: 8.00-16.30 CET) i powołanie się na numer rejestracji otrzymany w e-mailu z potwierdzeniem.

Otrzymane od DHL informacje o terminie dostawy wyślemy na adres e-mail podany przez Państwa podczas rejestracji. Wiadomość e-mail będzie zawierać link do śledzenia przesyłki.

Nie, Centrum Serwisowe nie zwraca felg zweryfikowanych jako niekwalifikujące się do reklamacji, jak również nie zwraca kosztów przesyłki felg. Felga będzie dostępna do odbioru na Państwa koszt w terminie 14 dni kalendarzowych od otrzymania wiadomości z Centrum Serwisowego. Felgi nieodebrane w ww. terminie zostaną przekazane do dyspozycji Howmet i zezłomowane.

Felgi są dostępne do odbioru pod adresem:

Howmet-Köfém Ltd.: Verseci u. 1-15, H-8000 Székesfehérvár, Węgry  

Nie, w przypadku uznania roszczenia w ramach gwarancji, Centrum Serwisowe  nie zwróci ani nie wymieni żadnych części związanych z TPMS ani innych części.

Zaleca się demontaż zaworów, zaworów do TPMS, czujników TPMS i innych części.

Nowa felga, które zostanie Ci zwrócona, będzie dostarczona z zamontowanym zwykłym zaworem.

Would you like to view this content in another language?
English
close