Finish Option Alcoa Wheels

Warianty wykończenia

Aluminium szczotkowane

Aluminium szczotkowane to podstawowa forma wykończenia. Felgi ALCOA® WHEELS w wykończeniu aluminium szczotkowanym nie są podatne na korozję i nie wymagają malowania.
Produkty w wykończeniu aluminium szczotkowanym posiadają numery katalogowe zakończone na 0.
Thumbnail

LvL ONE®

Więcej przyciągających wzrok rozwiązań dla klientów
Dzięki zaawansowanemu technologicznie procesowi wykończenia opracowanemu przez firmę Howmet Aerospace felgi LvL ONE® mają jaśniejszą, bardziej lśniącą i gładszą powierzchnię od felg w wykończeniu aluminium szczotkowanym.
Pielęgnacja powierzchni felg LvL ONE® wymaga pewnego nakładu pracy. Dla uzyskania bardziej lśniącej powierzchni, konieczne będzie jej wypolerowanie. Felga wygląda świetnie i oferuje wszystkie zalety pozostałych felg ALCOA® WHEELS w innych wariantach wykończenia.
LvL ONE finish

Dura-Bright® EVO

Świetny wygląd, łatwa konserwacja
Felgi ALCOA® WHEELS są dostępne z własnościowe wykończeniem powierzchni Dura-Bright® EVO, które gwarantuje ich trwały połysk bez konieczności polerowania.
Dzięki specjalnemu zabezpieczeniu powierzchni konserwacja felg jest niezwykle łatwa. Regularne mycie felg wodą z dodatkiem łagodnego detergentu lub nierozcieńczonym preparatem do mycia felg Dura-Bright® Wheel Wash ograniczy koszty konserwacji i zapewni im blask nawet po setkach myć i tysiącach przejechanych kilometrów.
Felgi z numerami katalogowymi kończącymi się na DB zostały poddane obróbce Dura-Bright®
Dura-Bright EVO finish