close
close
close

Formularz Rejestracji Felgi

Formularz Rejestracji Felgi

Drogi Kliencie,
Pragniemy poinformować, że biorąc pod uwagę trudności spowodowane przez COVID, nasze Centrum Obsługi Floty oferuje ograniczone usługi. W związku z powyższym mogą wystąpić opóźnienia w komunikacji, wysyłce i obsłudze felg gwarancyjnych.
Uprzejmie prosimy o kontakt z naszym Centrum Seriwsowym korzystając z adresu e-mail: fleet@howmet.com. W pilnych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny (+3622531841) od poniedziałku do piątku: 8.00-16.30.

Dziękujemy za Państwa wsparcie,
Zespół Centrum Serwisowego Alcoa® Wheels

Procedura zwrotu felg do Centrum Serwisowego:

 1. Zarejestruj swoją felgę za pomocą poniższego formularza.
 2. Rozpoczęcie procedury obsługi reklamacji w Centrum Serwisowym.
  Tylko w przypadku wniosku reklamacyjnego dotyczącego ujawnionych defektów powierzchni felg Dura-Bright® prosimy o załączenie zdjęć dokumentujących usterkę. Wnioski reklamacyjne bez zdjęć nie będą rozpatrywane.
  Uwaga! Nie ma potrzeby demontażu i wysyłania felg.
  1. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku o reklamację, poinformujemy Państwa o tym fakcie, a felgę odbierze od Państwa bezpłatnie kurier firmy DHL.
   • Odbiór i inspekcja felgi w centrum serwisowym na Węgrzech.
    • Jeśli wniosek reklamacyjny zostanie rozpatrzony pozytywnie, felga z usterką zostanie bezpłatnie wymieniona na nową.
    • Jeśli usterka nie będzie zgodna z warunkami gwarancji Howmet Aerospace, otrzymają Państwo z Centrum Serwisowego odpowiedź ze szczegółowym uzasadnieniem.
  2. Jeśli usterka zostanie zweryfikowana jako nienadająca się do inspekcji, wtedy również otrzymają Państwo odpowiedź ze szczegółowym uzasadnieniem.

Etap 1: Ogólne informacje o feldze

Felgi Alcoa Wheels są objęte gwarancją przez okres 5 lat od daty produkcji. Wnioski reklamacyjne dotyczące felg starszych niż 5 lat nie będą rozpatrywane. Data produkcji felgi znajduje się na stemplu na krawędzi felgi. Data produkcji na stemplu składa się z 6 cyfr (MMDDRR). Pierwsze 2 cyfry oznaczają miesiąc, 2 kolejne dzień, a 2 ostatnie rok produkcji. Felga ze zdjęcia została wyprodukowana 30 sierpnia 2017 r.

roll stamp date
Zweryfikuj datę

Data produkcji felgi jest starsza niż 60 miesięcy lub wpisano nieprawidłowe dane. Wnioski reklamacyjne dotyczące felg starszych niż 5 lat nie będą rozpatrywane. Przepraszamy.

part number

Etap 2: Stan felgi

serial number

WAŻNE: Po wysłaniu wypełnionego formularza reklamacyjnego otrzymacie Państwo e-mail z identyfikatorem rejestracji wniosku. Prosimy o przysłanie 3-4 zdjęć dobrej jakości na adres fleet@howmet.com i wpisanie identyfikatora rejestracji w temacie.

Prosimy o przysłanie 3-4 zdjęć dobrej jakości. Rejestracje bez zdjęć nie będą rozpatrywane.

Nie ma potrzeby demontażu i wysyłania felg. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku o inspekcję, poinformujemy Państwa o tym fakcie, a felgę odbierze od Państwa bezpłatnie kurier firmy DHL.

Etap 3: Państwa dane kontaktowe

Adres firmy

Dane osoby kontaktowej

@

Informacje o firmie

Adres odbioru i doręczenia

Dane osoby kontaktowej

@

Etap 4: Sprawdź i wyślij

Proszę nie wysyłać żadnych innych produktów (takich jak na przykład systemy monitorowania ciśnienia w oponach lub osłony piast) w opakowaniu zawierającym felgę. Howmet Aerospace nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody powstałe w wyniku wysłania ich wraz z felgą firmie Howmet Aerospace.

Składanie wniosku zakończone powodzeniem!

Dziękujemy! Państwa wniosek został poprawnie złożony.

Prosimy sprawdzić przesłane informacje poniżej. Jeśli chcecie Państwo złożyć kolejny wniosek dotyczący innej felgi, prosimy kliknąć "Etap 1" w zakładkach powyżej.

Ogólne informacje o feldze

Jaka jest data ze stempla?:
Czy felga brała udział w wypadku?:
Numer katalogowy felgi?:

Pozycja felgi na pojeździe?
    Ciągnik/Naczepa:
    :
    Lewa/Prawa:
    Wewnętrzna/Zewnętrzna:

Stan felgi

Obszar inspekcji?: Stan estetyczny (wygląd) felgi Dura-Bright®

Państwa dane kontaktowe

Nazwa firmy:

Adres firmy
    Adres 1:
    Kod pocztowy:
    Miejscowość:
    Kraj:

Dane osoby kontaktowej
    Pan / Pani:
    Imię:
    Nazwisko:
    Adres e-mail:
    Numer telefonu:

Czy adres odbioru i doręczenia jest taki sam jak adres firmy?:

Would you like to view this content in another language?
English
close