close
close
close

Warianty wykończenia

Opcje wykończeń felg Alcoa Wheels
 

Aluminium szczotkowane

Wykończenie matowa
 
 
Aluminium szczotkowane to podstawowa forma wykończenia. Felgi Alcoa® Wheels w wykończeniu aluminium szczotkowanym nie są podatne na korozję i nie wymagają malowania.
 
Produkty w wykończeniu aluminium szczotkowanym posiadają numery katalogowe zakończone na 0.

LvL ONE®

 
Wykończenie LvL One
 
Więcej przyciągających wzrok rozwiązań dla klientów
 
Dzięki zaawansowanemu technologicznie procesowi wykończenia opracowanemu przez firmę Howmet Aerospace felgi LvL ONE® mają jaśniejszą, bardziej lśniącą i gładszą powierzchnię od felg w wykończeniu aluminium szczotkowanym.
 
Pielęgnacja powierzchni felg LvL ONE® wymaga pewnego nakładu pracy. Dla uzyskania bardziej lśniącej powierzchni, konieczne będzie jej wypolerowanie. Felga wygląda świetnie i oferuje wszystkie zalety pozostałych felg Alcoa® Wheels w innych wariantach wykończenia.

Dura-Bright® EVO

 
Wykończenie Dura-Bright® EVO
Świetny wygląd, łatwa konserwacja
 
Felgi Alcoa® Wheels są dostępne z własnościowe wykończeniem powierzchni Dura-Bright® EVO, które gwarantuje ich trwały połysk bez konieczności polerowania.
 
Dzięki specjalnemu zabezpieczeniu powierzchni konserwacja felg jest niezwykle łatwa. Regularne mycie felg wodą z dodatkiem łagodnego detergentu lub nierozcieńczonym preparatem do mycia felg Dura-Bright® Wheel Wash ograniczy koszty konserwacji i zapewni im blask nawet po setkach myć i tysiącach przejechanych kilometrów.
 
Felgi z numerami katalogowymi kończącymi się na DB zostały poddane obróbce Dura-Bright®

Więcej informacji w:

Would you like to view this content in another language?
English
close